ArticlesEventsNews

K-SWISS Subic Bay ASTC Asian Triathlon Championships 2013 | Start List | Race Updates

Get ready for the K-SWISS Subic Bay ASTC Asian Triathlon Championships 2013! Are you ready?? See you guys in Subic!

SWIMBIKERUN.ph is a proud media partner of the 2013 K-SWISS Subic Bay ASTC Asian Triathlon Championships.

Click here for an overview of Subit 2013.

Few important announcements from TRAP!

  • Age Group Sprint has been moved to Sunday Apr 28 at 6AM (1st and 2nd wave)
  • The Age Group Sprint and Standard Distance Briefing will be at Harbor Point Mall, Subic Freeport at 6PM on Saturday, April 27
  • Bare torso swimming will NOT be allowed.
  • The approach to Dungaree from the Airport will be closed. Pass through the NCT Road, All Hands Beach side.
  • The Age Group Sprint & Standard Distance Briefing will now be at Harbor Point Mall at 5PM, Apr 27. Dinner will be served after the Briefing.

Don’t forget to visit to SBR.ph booth!

See below for the start list! Download your own copy

K-SWISS ITU SUBIT 2013
Subic Bay Freeport
April 27-29, 2013
Day 1
1 CHIONGBIAN YUAN M 13-14 MS
2 NALO NATHAN M 13-14 MS Yellow Cab Tri Clark
3 MAGBAG DREW BENETT M 13-14 MS
4 VALELO BRENT M 13-14 MS Yellow Cab Tri Clark
5 PLAZA LANCE VINCENT M 13-14 MS Team C24/7
6 UY CRAIG JOSHUA M 13-14 MS Team Cebu
7 MOY JEREMY M 13-14 MS Malaysia
8 ONISHI SARYU M 13-14 MS Malaysia
9 TAN RYAN M 13-14 MS Malaysia
10 LEE TENG NGAI M 13-14 MS Malaysia
11 DELOS REYES MARIA MARGARITA W 13-14 MS Yellow Cab Tri Clark
12 PRIAGULA MERCY ISSA W 13-14 MS MMIS Cebu
13 MATARAGNON AALIYAH RICCI W 13-14 MS
14 UY SHAIA RUTH W 13-14 MS Team Cebu
15 DELDIO ANNE W 13-14 MS Yellow Cab Tri Clark
16 DELDIO VERONICA W 13-14 MS Yellow Cab Tri Clark
17 MAXIMO ANA PATRICIA W 13-14 MS Cebu-YKK
18 BOWDEN ZOE NASTASHA W 13-14 MS Malaysia
19 KUNASELAM DAYANEE W 13-14 MS Malaysia
20 TAN AISHA JASMINE W 13-14 MS
21 TAN AISHA JASMINE W 13-14 MS
22 CHIONGBIAN JUSTIN LIAM M YOG YOG
23 DIZON ISAIAH MIGUEL M YOG YOG Laguna Mako Sharks
24 RANQUE SAMUEL RANULLO M YOG YOG Unilab
25 PILE MARK GREGORY M YOG YOG
26 ARKONCEL VICTOR EMMANUEL M YOG YOG Team Norman
27 SANTOS JOSE MARIA M YOG YOG Yellow Cab Tri Clark
28 PAMAKID KYLE RUZZEL M YOG YOG Caltex Dejb- Tri b4 team
29 OPORTO NICOLO M YOG YOG
30 SHAMSIR NURALIAH MOHD M YOG YOG
31 NOBLES OHJ M YOG YOG
32 LALANTO SIXTO M YOG YOG
33 VITALIY RESH M YOG YOG KAZ
34 MEIRLAN ISKAKOV M YOG YOG KAZ
35 MASOOD ALIZADEH M YOG YOG Iran
36 MORFE AUSTINE JEAM ECLARIN M YOG YOG
37 SALAZAR JESSICA W YOG YOG Laguna Mako Sharks
38 ECHAUZ MAGALI W YOG YOG
39 LAGMAN KATE W YOG YOG
40 DELDIO VICKY W YOG YOG
41 LOW ABIGAIL W YOG YOG Malaysia
42 FOONG HUI YUAN W YOG YOG Malaysia
43 RICHTER CAMDEN W YOG YOG Hong Kong
44 Marc Alexander Altura M Elite SP-E PHI
45 Shichao An M Elite SP-E CHN
46 Ayan Beisenbayev M Elite SP-E KAZ
47 Jeong Sam Byen M Elite SP-E KOR
48 Cheng Chia Tse M Elite SP-E TPE
49 Gyuheok Choi M Elite SP-E KOR
50 Gyuseo Choi M Elite SP-E KOR
51 Thiang Chong Yoong, Edwin M Elite SP-E MAS
52 Zhengyu Duan M Elite SP-E CHN
53 Biloliddin Fahirdinov M Elite SP-E UZB
54 Taishi Furuyama M Elite SP-E JPN
55 Mohammad Ghazanchaei M Elite SP-E IRI
56 Tang Ho Fai M Elite SP-E HKG
57 Natthaphon Kesornphrom M Elite SP-E THA
58 Kevin Khor Yong Yau M Elite SP-E MAS
59 Dae Ho Kim M Elite SP-E KOR
60 Jongchan Kim M Elite SP-E KOR
61 Alexey Korotkov M Elite SP-E KAZ
62 Michael Lam M Elite SP-E HKG
63 Edward Macalalad M Elite SP-E PHI
64 Ryousuke Maeda M Elite SP-E JPN
65 Sasan Malmir M Elite SP-E IRI
66 Sam Brian Mitchelmore M Elite SP-E HKG
67 Maxim Nemytov M Elite SP-E KAZ
68 Butsrikui Nitinan M Elite SP-E THA
69 Javier Ocampo M Elite SP-E PHI
70 Anton Portnyagin M Elite SP-E KAZ
71 Phu Sampuranaphan M Elite SP-E THA
72 Gabrielle Allen Santiago M Elite SP-E PHI
73 Gwangmin Seo M Elite SP-E KOR
74 Chong Sheng Cher, Bryce M Elite SP-E SIN
75 Rikigoro Shinozuka M Elite SP-E MAS
76 Takanori Sugihara M Elite SP-E JPN
77 Takaya Sukizaki M Elite SP-E JPN
78 Shiruba Taniguchi M Elite SP-E JPN
79 Muhammad Tareef Azfar Bin Zakaria M Elite SP-E MAS
80 Temirlan Temirov M Elite SP-E KAZ
81 Lee Teng Wei M Elite SP-E MAS
82 Baxriddin Umaraliev M Elite SP-E UZB
83 Chan Wee Kiat, Sean M Elite SP-E SIN
84 Hsieh Wen Hao M Elite SP-E TPE
85 Perry Wong M Elite SP-E HKG
86 Daerhan Wu M Elite SP-E CHN
87 Zheng Xu M Elite SP-E CHN
88 Koki Yamamoto M Elite SP-E JPN
89 Lin Yen Ho M Elite SP-E TPE
90 Kok Yu Hang M Elite SP-E HKG
91 Aleksandr Zaytsev M Elite SP-E UZB
92 Dmitriy Zaytsev M Elite SP-E UZB
93 Hitomi Amami W Elite SP-E JPN
94 Chia Chia Chang W Elite SP-E TPE
95 Hilda Choi Yan Yin W Elite SP-E HKG
96 Pauline Fornea W Elite SP-E PHI
97 Joelyn Goh W Elite SP-E SIN
98 Oxana Grot W Elite SP-E KAZ
99 Yuting Huang W Elite SP-E CHN
100 Foong Hui Yuan W Elite SP-E MAS
101 Nur Iman Sofea Zulkarnian W Elite SP-E MAS
102 Haeyeon Jung W Elite SP-E KOR
103 Nichapat Kaewma W Elite SP-E THA
104 Kamolchanok Kornkaew W Elite SP-E THA
105 Minami Kubono W Elite SP-E JPN
106 Hyunjeong Lee W Elite SP-E KOR
107 Aggie Lee Yuk Ying W Elite SP-E HKG
108 Yiming Liu W Elite SP-E CHN
109 Eve Lo Jian Ying W Elite SP-E HKG
110 Akane Makita W Elite SP-E JPN
111 Fumika Matsumoto W Elite SP-E JPN
112 Honami Nakajima W Elite SP-E JPN
113 Kristina Nesterenko W Elite SP-E KAZ
114 Vanessa Ng W Elite SP-E HKG
115 Sumire Ohara W Elite SP-E JPN
116 Lei Pan W Elite SP-E CHN
117 Chia Su Yin, Denise W Elite SP-E SIN
118 Nur Taqiah Ab Rahim W Elite SP-E MAS
119 Lianyuan Wang W Elite SP-E CHN
120 Hsieh Wen Chuan W Elite SP-E TPE
121 Howe Winona W Elite SP-E SIN
122 Kamonluk Yodsuwan W Elite SP-E THA
123 Ng Yui Lam W Elite SP-E HKG
124 Ehsan Aminyan Dehkordi M Elite SD-U23 IRI
125 Zhandos Bekenov M Elite SD-U23 KAZ
126 Tak Hei, Arthur Cheung M Elite SD-U23 HKG
127 Wei-Chiang Chiou M Elite SD-U23 TPE
128 Kevin Lyndonn Eijansantos M Elite SD-U23 PHI
129 Tatsuki Endo M Elite SD-U23 JPN
130 Jumpei Furuya M Elite SD-U23 JPN
131 Pei Yen Hsu M Elite SD-U23 TPE
132 Nikko Huelgas M Elite SD-U23 PHI
133 Hsiu-Shen Kuo M Elite SD-U23 TPE
134 Leong Tim Law M Elite SD-U23 HKG
135 Chon Yen Lee M Elite SD-U23 TPE
136 Chun Seng Lee M Elite SD-U23 MAS
137 Maxim Leshina M Elite SD-U23 KAZ
138 Makoto Odakura M Elite SD-U23 JPN
139 Mohammad Mehdi Rahmati Dehkordi M Elite SD-U23 IRI
140 Lim Shimri M Elite SD-U23 MAS
141 Minachandra Singh M Elite SD-U23 IND
142 Kohei Tsubaki M Elite SD-U23 JPN
143 Kirill Uvarov M Elite SD-U23 KAZ
144 Cheng Tai Wu M Elite SD-U23 TPE
145 Javohir Yunusov M Elite SD-U23 UZB
146 Shohruh Yunusov M Elite SD-U23 UZB
147 Pooja Chaurushi W Elite SD-U23 IND
148 Karin Chibana W Elite SD-U23 JPN
149 Shoko Fuchigami W Elite SD-U23 JPN
150 Kei Fukuda W Elite SD-U23 JPN
151 Tracy Khayat W Elite SD-U23 LIB
152 Marion Kim Mangrobang W Elite SD-U23 PHI
153 Karolina Solovyova W Elite SD-U23 KAZ
154 Chien Wei Chen W Elite SD-U23 TPE
155 Nao Yamamoto W Elite SD-U23 JPN
156 Faquan Bai M Elite SD-E CHN
157 Hana Bo Farahat M Elite SD-E LIB
158 Jae Hun Choi M Elite SD-E KOR
159 Lee Dai Young M Elite SD-E KOR
160 Kefork Eltonean M Elite SD-E LIB
161 Zhou Fang M Elite SD-E CHN
162 Lawrence Fanous M Elite SD-E JOR
163 Sed Gaafer M Elite SD-E KUW
164 Yuichi Hosoda M Elite SD-E JPN
165 Shen-Yen Hsieh M Elite SD-E TPE
166 Jeong Hwan Ji M Elite SD-E KOR
167 Zhihang Jiang M Elite SD-E CHN
168 Ivan Lo Ching Hin M Elite SD-E HKG
169 Jonard Saim M Elite SD-E PHI
170 Navid Salimipour M Elite SD-E IRI
171 Vikas Shelke M Elite SD-E IND
172 Liwei Sun M Elite SD-E CHN
173 Dickson Tam Joe Dick M Elite SD-E HKG
174 Hirokatsu Tayama M Elite SD-E JPN
175 Salman Teymouri M Elite SD-E IRI
176 Ryosuke Yamamoto M Elite SD-E JPN
177 Mao-Yung Yang M Elite SD-E TPE
178 Yiming Zhang M Elite SD-E CHN
179 Mariko Adachi W Elite SD-E JPN
180 Karol Boiadygan W Elite SD-E LIB
181 Joyce Cheung Ting Yan W Elite SD-E HKG
182 Dan Fan W Elite SD-E CHN
183 Karol Ghanem W Elite SD-E LIB
184 Long Hoi W Elite SD-E MAC
185 Dan Bi Hong W Elite SD-E KOR
186 Yi-Hui Liu W Elite SD-E TPE
187 Yuka Sato W Elite SD-E JPN
188 Chong See Win, Irene W Elite SD-E MAS
189 Zukhra Vakhitova W Elite SD-E UZB
190 Dan Wang W Elite SD-E CHN
191 Chien Wei Chen W Elite SD-E TPE
192 Lingxi Xin W Elite SD-E CHN
193 Tu Yu Ting W Elite SD-E TPE
194 Yi Zhang W Elite SD-E CHN
195 Mengying Zhong W Elite SD-E CHN
196 JAFAR AL ALI M ELITE SD-E KUW
Day 2
197 MAPALO JUSTINE KYLE M 16-19 SP
198 RANQUE JOSHUA RANULLO M 16-19 SP
199 LICO ARIS ANGELO M 16-19 SP
200 OBENA JAN LOUISE M 16-19 SP
201 MARANON ARRION M 16-19 SP
202 VARGAS MARC OLIVER NOEL M 20-29 SP
203 DE GUZMAN MATTHEW M 20-29 SP
204 PANGILINAN ANTHONY JOSE M 20-29 SP
205 ROXAS NICOLI VALENT M 20-29 SP
206 SANCHEZ CID M 20-29 SP
207 FLORES PIERE ABNER M 20-29 SP
208 GURUNG RAJIV M 20-29 SP
209 POLICARPIO KEVIN M 20-29 SP
210 LOMA RICHARD M 30-39 SP
211 MUNOZ TEDDY M 30-39 SP
212 VEGA CHRISTIAN REY M 30-39 SP
213 TAYAG DON M 30-39 SP
214 ARIAS JOHN RINO M 30-39 SP
215 ONG JOSEPH GALLARDO M 30-39 SP
216 DE CASTRO DAVE REY M 30-39 SP
217 DAVID JORDAN M 30-39 SP
218 AQUINO ALEX M 30-39 SP
219 RECABAR ROMER M 30-39 SP
220 RIDON MARION M 30-39 SP
221 VELUZ WILFREDO M 30-39 SP
222 VARGAS ANTHONY M 30-39 SP
223 TACA ERICH M 30-39 SP
224 ABRIGO JESUS M 30-39 SP
225 CASTILLO JOSEPH JOEL M 40-49 SP
226 VELASCO NORMAN M 40-49 SP
227 ISIP ALEXANDER M 40-49 SP
228 TRILLANA DIOSDADO M 40-49 SP
229 DELA PAZ TOMMY M 40-49 SP
230 ARRIOLA ARIEL M 40-49 SP
231 DE CASTRO VICENTE M 40-49 SP
232 KING NEILL M 40-49 SP
233 NALO ARISTOTLE M 40-49 SP
234 CRUZ REY VINCENZO M 40-49 SP
235 NG NAPOLEON M 40-49 SP
236 CABABA JARRET M 40-49 SP
237 DIZON REYNALDO M 40-49 SP
238 HARGREAVES MICHAEL M 40-49 SP
239 DE GUZMAN JOJO M 40-49 SP
240 LUY ENRIQUE Jr. M 40-49 SP
241 LEE ARNOLD M 40-49 SP
242 GAMO CHARLES ALVAREZ M 40-49 SP
243 CONCEPCION GUY M 40-49 SP
244 DOLENDO JOSE MARIA M 40-49 SP
245 TONG TEODORO M 50 & O SP
246 SAPNU GENER M. M 50 & O SP
247 SARASOLA JOSE MA. II M 50 & O SP
248 BAUTISTA ANTONIO EMMANUEL M 50 & O SP
249 PENALOZA PHILIP M 50 & O SP
250 EUGENIO RAYMOND M 50 & O SP
251 HUFANA BEA W 16-19 SP
252 LAZO MARGARITA W 16-19 SP
253 ABELLO VERONICA ANTONIA W 20-29 SP
254 CAVA SAMANTHA SHELLEY W 20-29 SP
255 PEDRO BERLYNDA W 20-29 SP
256 BURNETT ROSIE W 20-29 SP
257 BARROSO-JAMIRO RACHEL W 30-39 SP
258 MAGSALIN CHASE HERMIT W 30-39 SP
259 CASAREO MA. LOURDES W 30-39 SP
260 DIZON DONNABEL W 30-39 SP
261 BREEN AILEEN W 30-39 SP
262 BUOT MARGE W 30-39 SP
263 CARINO FABI W 40-49 SP
264 VILLANUEVA MESHELLE W 40-49 SP
265 CORPUZ FLORINA W 40-49 SP
266 EJERCITO JOY W 40-49 SP
267 BARRETT VALERIE W 40-49 SP
268 MARANON EALLAINE W 40-49 SP
269 GO TIAN RIA W 40-49 SP
270 CHE KA CHON M 18-19 SD
271 PERTIERRA ED M 18-19 SD Team Cream Silk:
272 SIBAYAN GIANMARCO ANTON M 20-24 SD
273 LAZO MIGUEL M 20-24 SD
274 GAVIOLA JASON PAUL M 20-29 SD Green Monsters
275 YU HUXLEY M 20-24 SD
276 SANTIAGO MERVIN RENCEL M 20-24 SD Racing Barleys
277 DUMOL KEVIN RAPHAEL M 20-24 SD
278 TIMBOL DEO M 20-24 SD Yellow Cab – Tri Clark A
279 SERRANO IMMANUEL M 20-24 SD
280 JAVELOSA LUIS ANTONIO M 20-24 SD
281 DIAZ NEIL M 20-24 SD
282 GUIDICELLI MATTEO M 20-24 SD
283 TABACON JEFFERSON M 20-24 SD
284 BORLONGAN CHRISTOPHER M 20-24 SD
285 ROLA KENNETH RHOEL M 20-24 SD
286 HIPOL EMIL LORENZO M 20-24 SD
287 ESTEVES ROBINSON M 20-24 SD Racing Barleys
288 MERANO RV M 20-24 SD
289 NOMBRES CARLO MARTIN M 25-29 SD
290 CORPUZ NICOMEDES ROMULO M 25-29 SD
291 CHAI PERKIN M 25-29 SD
292 VELASCO JUAN GABRIEL M 25-29 SD
293 LUANSING ADRIAN JOSEPH M 25-29 SD
294 LAYUG DANIEL M 25-29 SD
295 MORALINA LORENZ M 25-29 SD
296 ANTONIO MACKY M 25-29 SD
297 CATAPANG GABRIEL M 25-29 SD
298 VELASCO DON M 25-29 SD
299 BASIO VON IVAN M 25-29 SD
300 SUAREZ GERRICK M 25-29 SD
301 FULE KEVIN M 25-29 SD
302 DADIA TIMOTHY M 25-29 SD
303 GOTACO LUIS FERNANDO M 25-29 SD
304 LAGUITAO JEFFREY M 25-29 SD Herbalife Niteworks
305 BALCE MANUEL M 25-29 SD
306 KUOK CHI WAI M 25-29 SD
307 JAVIER ROBENO M 25-29 SD Green Monsters
308 ARROYO POMPO M 25-29 SD
309 RASAY RALPH TIMOTHY M 25-29 SD
310 JOSON ANGELO M 25-29 SD
311 ROJAS CARLO M 25-29 SD
312 SY LAWRENCE DANIEL M 25-29 SD
313 JAYME JERICHO M 25-29 SD
314 LAGUITAO JONATHAN M 25-29 SD
315 BENEDICTO AUGUST M 25-29 SD
316 CUSTODIO ANDREW M 25-29 SD
317 BAUTISTA JINGO BOY M 25-29 SD
318 DELA ROSA GUZ M 25-29 SD
319 RAMIREZ BENJAMIN M 25-29 SD
320 BORLING BRIAN M 25-29 SD
321 RANA BENJAMIN Jr. M 25-29 SD
322 ALSANE ABDULAHRMAN WALEED M 25-29 SD
323 GUZMAN PETER M 30-34 SD Team Ankle Ted:
324 GO JEREMY RANDELL M 30-34 SD
325 GONZALES RAMONCITO M 30-34 SD
326 BITOY RICHARD LEWIS M 30-34 SD
327 OR CHARLES M 30-34 SD
328 LUCAS BRYAN M 30-34 SD
329 LENDANA P.J M 30-34 SD
330 GAN DENNIS DAVID M 30-34 SD
331 PELLE SIEGFRIED M 30-34 SD
332 RUSIANA IAN GERARD M 30-34 SD
333 PARCON JASON M 30-34 SD
334 ORDOVEZA RAYMOND M 30-34 SD
335 AMISTOSO MICHAEL RAYMOND M 30-34 SD
336 DE JESUS GERARDO M 30-34 SD Team Cream Silk:
337 BUSRAN RICKY M 30-34 SD
338 SANTOS VINCE CHRISTIAN M 30-34 SD
339 MARTIRES JETT M 30-34 SD
340 MAGO STEEVE JAMES M 30-34 SD
341 QUICHO MICHAEL CONRAD M 30-34 SD
342 RAMIREZ JOEY M 30-34 SD
343 COSME OSCAR Jr. M 30-34 SD
344 KHAN BOBBY M 30-34 SD
345 DIAZ EDISON M 30-34 SD TriMac By G Salon
346 GONZALES MARK LAUREN M 30-34 SD
347 MANUEL PAOLO M 30-34 SD
348 TAN XERXIS M 30-34 SD
349 VALENCIA JOHN ANDREW M 30-34 SD
350 OCAMPO CARLOS NAPOLEON M 30-34 SD
351 YAMOYAM JOHN MARK M 30-34 SD
352 FLORES AARON JAMES M 30-34 SD
353 ONG JEVON M 30-34 SD
354 SANTOS REGINALD M 30-34 SD
355 DONATO SUNLIZ BRIAN M 30-34 SD
356 MARAMOT PAOLO JON DARWIN M 30-34 SD
357 SAJULGA FELIPE III M 30-34 SD
358 GALANG ALAN M 30-34 SD Yellow Cab – Tri Clark B
359 FRANCISCO FRANCIS JOHN M 30-34 SD TriMac By G Salon
360 CALUNSOD RICHARD MARTIN M 30-34 SD
361 NG OSMUND M 30-34 SD
362 CHONG CHI SEAK M 30-34 SD
363 MARBELLA RYAN PAUL M 30-34 SD
364 CASTRO CHRISTIAN CARLO M 30-34 SD
365 FILIPINAS RODREY G. M 30-34 SD
366 LIM JOMER M 30-34 SD
367 CHIANG JEN CHUNG M 30-34 SD
368 ENRIQUEZ JOHN PAUL M 30-34 SD
369 MENDOZA JEFFREY M 30-34 SD Team Ankle Ted:
370 LORENZO ANTONIO MIGUEL M 30-34 SD
371 TAGUIAM DON M 30-34 SD
372 ISON JAMES ARVIN M 30-34 SD
373 MACAPAGAL GINO M 30-34 SD
374 RECABAR RONALD M 30-34 SD
375 FORBES CHRISTIAN PAUL M 30-34 SD
376 MANZANO NORBERTO M 30-34 SD
377 AQUINO LEONARD M 30-34 SD
378 GONZALES JUAN PAOLO M 30-34 SD
379 DE LEON CARLO THOMAS M 30-34 SD
380 BANZUELA CLIFFORD M 30-34 SD
381 CASAREO ORION M 30-34 SD
382 MALLARI CARLO PAOLO M 30-34 SD
383 GABRIEL FREDERICK M 30-34 SD
384 BUNAG MARTIN M 30-34 SD
385 MANAOIS NEVILLE JAY M 30-34 SD
386 MARTINEZ KARL MARK M 30-34 SD
387 TSAI SHENG LIN M 30-34 SD
388 DAGONDON ELSON NIEL M 30-34 SD
389 CAJUCOM ARISTOTLE M 30-34 SD
390 CARBALLO LUIS ANTONIO M 30-34 SD
391 BERNABE DENNIS ERWIN M 30-34 SD
392 VALDEZ JOSE MARIA M 30-34 SD
393 CAPCO FERDINAND M 30-34 SD
394 ROSET RYAN JAY M 30-34 SD
395 URIARTE ROMER JOHN M 30-34 SD
396 DE GUZMAN CARLOS M 30-34 SD
397 PASION EDGAR ALVIN M 30-34 SD
398 SEGUNDO JOHN PAUL M 30-34 SD
399 LASTRA RYAN REY M 30-34 SD Team Puedeng Podium:
400 MOORE THOMAS MICHAEL M 30-34 SD
401 NAVIO DARIUS M 30-34 SD
402 LEE RYAN M 30-34 SD
403 CARREIRA CHIU ROGERIO JOSE M 30-34 SD
404 LEE RYAN ROBERTSON M 30-34 SD
405 ONA MANOLO M 30-34 SD
406 ATENTO PHILIP M 30-34 SD
407 MARTIN CARLO G. M 35-39 SD
408 TIAOQUI MICHAEL M 35-39 SD
409 ACOSTA MICHAEL M 35-39 SD
410 SILVA RUBEN JR. M 35-39 SD
411 ANGELES RYAN KRISTIAN M 35-39 SD
412 CHUAYAP LESTER JEROME M 35-39 SD
413 TALASTAS EDWARD BALA M 35-39 SD
414 SAN AGUSTIN QUITO M 35-39 SD
415 PAREDES JOHN OMAR M 35-39 SD Herbalife Formula One
416 RAVALO EDRICKSON M 35-39 SD
417 PINEDA JEFFREY M 35-39 SD
418 ZAMUCO LOUIE M 35-39 SD
419 BONTOL RAYMUND REEL M 35-39 SD
420 RACAZA RAYMOND M 35-39 SD
421 DE LEON RONALD REY M 35-39 SD
422 OLIVA FRANCIS M 35-39 SD
423 HERNANDEZ MARK ADRIAN M 35-39 SD
424 CALAYCA JAMES M 35-39 SD
425 PASIA NELSON M 35-39 SD
426 ALTAMIIZA ADRIAN M 35-39 SD
427 LEANO PAOLO M 35-39 SD
428 WU MENG-HO M 35-39 SD
429 LIM WENDELL M 35-39 SD
430 LEGASTO JOSEPH ADELBERT M 35-39 SD
431 MONSATO ARLO M 35-39 SD
432 MANEBO FERDINAND REYES M 35-39 SD
433 JOSON PATRICK M 35-39 SD
434 RESPECKI DENNIS M 35-39 SD
435 MACAPAGAL TJ M 35-39 SD
436 LOPEZ MIGUEL ANTONIO M 35-39 SD
437 STO. DOMINGO EMERSON M 35-39 SD
438 BLANDO JAN M 35-39 SD
439 MIGUEL CARLOS ANTONIO M 35-39 SD
440 ABAD ANTON M 35-39 SD
441 CALIXTO DERRICK M 35-39 SD
442 LUMANTA ROI M 35-39 SD
443 SABAN LLOYD M 35-39 SD
444 RECABAR ROMER M 35-39 SD
445 VILOG GEORGE M 35-39 SD
446 MARTY MARTIN M 35-39 SD
447 QUEROL VINZENT M 35-39 SD
448 GO EDGIE M 35-39 SD
449 BACSAL VINCENT JAY M 35-39 SD
450 BELARDO GAYLORD M 35-39 SD
451 BUSTAMANTE MARK BENEDICT M 35-39 SD
452 VICENTE FRANCO MARIO COSTA M 35-39 SD
453 MAGSALIN JOSE MARI M 35-39 SD
454 DERIJE JOJIT ALLAN M 35-39 SD
455 ANTONIO REGINO M 35-39 SD
456 CHANCO PAUL M 35-39 SD
457 AMANSEC RITCHIE M 35-39 SD
458 HERVIAS ROY WYNDELL M 35-39 SD
459 CAGUIAT JASON M 35-39 SD
460 RIVERA ROBERT JONAH M 35-39 SD Green Monsters
461 CAGURANGAN JOSE MARI M 35-39 SD
462 PICHAY PHILIP JR. M 35-39 SD
463 VELOSO JOSE MARI M 35-39 SD
464 ALBERTO EUGENE JOSEPH M 35-39 SD
465 BENAVIDES EMIL M 35-39 SD
466 DE OCAMPO LEONARD M 35-39 SD
467 MADRID CHRIS-DENNIS M 35-39 SD
468 RAMIREZ DIOSDADO M 35-39 SD
469 TAYAG JUMBO M 35-39 SD Yellow Cab – Tri Clark A
470 TIONGCO GENE M 35-39 SD
471 GUIAO ERIC M 35-39 SD
472 VILLONGCO ZENON ALEJANDRO M 35-39 SD TriMac Hizon’s
473 PAMAKID GREGIE M 35-39 SD
474 EMBUSCADO ALLEN JUDE M 35-39 SD
475 WONG COLEMAN HO M 35-39 SD
476 CHUA PHILIP M 35-39 SD
477 ABDUL JOHN M 35-39 SD
478 ERMAC BRYAN JOSEPH M 35-39 SD
479 MANALANG MARVIN M 35-39 SD
480 MALLARI LAWRENCE M 35-39 SD
481 ANGELES EMMANUEL M 35-39 SD
482 RAMOS JEOFFREY M 35-39 SD
483 YUTUC TERRY M 35-39 SD
484 ENRIQUEZ MICHAEL GERARD M 35-39 SD
485 KANAPI RANDY M 35-39 SD Team Ankle Ted:
486 CLAUDIO TOBY M 35-39 SD
487 YU HUI-YAO M 35-39 SD
488 YAO SHERWYN M 35-39 SD
489 TAYAG ABE M 35-39 SD Yellow Cab – Tri Clark A
490 CASANOVA PHILIP M 35-39 SD
491 PERALTA KEITH M 35-39 SD TriMac Hizon’s
492 RUBIO WINSTON M 35-39 SD
493 VALDEZ JEFF M 35-39 SD Yellow Cab – Tri Clark A
494 ISIP JUN M 35-39 SD
495 SELORIO JACINTO M 35-39 SD
496 DE MESA MARC M 35-39 SD
497 FOJAS IVAN M 40-44 SD
498 NEVELOS PAUL DAVID M 40-44 SD
499 DY JOHN PAUL M 40-44 SD
500 FAMADOR PAUL STEVEN M 40-44 SD
501 HAMILI CLARO ADRIANO M 40-44 SD
502 HIDALGO NEIL M 40-44 SD
503 ROQUE JUNROX M 40-44 SD Racing Barleys
504 MADERAZO SIDNEY EMIL M 40-44 SD
505 MONTANO GUDERTAN M 40-44 SD
506 JAMIR EDWIN M 40-44 SD
507 MERCEP NOEL DELA M 40-44 SD
508 CRUZ JEFFREY JASON M 40-44 SD
509 MAXI MARTY M 40-44 SD
510 LEGASPI RESTITUTO M 40-44 SD Herbalife Niteworks
511 VALENCIA JULIAN M 40-44 SD
512 SANTOS PATRICK M 40-44 SD
513 DE LARA JOSEPH M 40-44 SD
514 MORENO RAYMOND JOHN M 40-44 SD
515 SUAREZ ALEXANDER M 40-44 SD
516 BACANI BOMBOLINI M 40-44 SD
517 SALVADOR MARK LESTER M 40-44 SD
518 MEER LAMBERTO Jr. M 40-44 SD
519 DE GUZMAN NIKKI M 40-44 SD
520 GUTIERREZ RUFINO M 40-44 SD
521 LE ROUX PHILIP M 40-44 SD
522 GACUTAN RICO M 40-44 SD
523 GALDONEZ RAYZON M 40-44 SD TriMac Hizon’s
524 MAGDALUYO RAYMUND MARTIN M 40-44 SD
525 CUI GABBY M 40-44 SD
526 TAYAG RENE G. M 40-44 SD Yellow Cab – Tri Clark B
527 URBANO MARIANO Jr. M 40-44 SD
528 RAMIREZ NESTOR M 40-44 SD
529 TIONGCO GARI GAUDIOSO M 40-44 SD
530 MARCELO JESUS JOEY M 40-44 SD Racing Barleys
531 TEMPLO OLIVER M 40-44 SD
532 DUCANES ELLISON JIMENEZ M 40-44 SD
533 COLENDRINO GLENN M 40-44 SD
534 HIROSHI TAKEI M 40-44 SD
535 JACINTO JODY M 40-44 SD
536 LOSTE BAYANI M 40-44 SD
537 TALIBONG NOMER M 40-44 SD
538 TANGAN ANTON M 40-44 SD
539 COSCOLLUELA JOSE JAVIER M 40-44 SD
540 AGREGADO RAMON M 40-44 SD
541 PAPA RICARDO TOBIAS M 40-44 SD
542 NACINO FRANCIS JAY M 40-44 SD
543 SEGUNDO DINO M 40-44 SD
544 RACHO ALFRED M 40-44 SD
545 RIVERA JOHN PATRICK M 40-44 SD Green Monsters
546 LAZARO BOJIE M 40-44 SD
547 ORDONEZ REYNALDO M 40-44 SD
548 SEGUNDO DINO M 40-44 SD
549 ALTAMIRA ERNESTO III M 40-44 SD
550 GUINTO MICHAEL M 40-44 SD
551 DATILES MAO M 40-44 SD
552 MORENO JOSE LUIS M 40-44 SD
553 MEJILLA ANTHONY M 40-44 SD
554 REYES JASON M 40-44 SD
555 PINEDA JONATHAN M 40-44 SD
556 VELMONTE TOTO M 40-44 SD
557 LOPEZ JOSE ANTONIO M 40-44 SD
558 RODRIGUEZ DINO M 40-44 SD
559 ARELLANO ANGELO M 40-44 SD
560 SALES JOHNBEE M 40-44 SD
561 CHAVEZ JAY M 40-44 SD
562 PILE FRANCIS JOHN M 40-44 SD
563 UY EFREN M 40-44 SD
564 FAUSTO MELVIN M 40-44 SD
565 MAGNO VICTOR M 40-44 SD
566 ARTEFICIO NORMAN M 40-44 SD Team Puedeng Podium:
567 CORBIN KEVIN M 40-44 SD
568 SIANGHIO DENNIS MANUEL M 40-44 SD
569 SEBASTIAN JERIC M 40-44 SD
570 REYES JOHANN MICHAEL M 40-44 SD
571 CANIZA JOEL M 40-44 SD
572 CHAMORRO MACKY M 40-44 SD
573 DACUDAO JOEL M 40-44 SD
574 TUZON PHILIP DOMINIC M 40-44 SD
575 DALANGIN JUANCHO P. M 40-44 SD
576 MANCIA REGINALD M 40-44 SD
577 HUFANA VLAD M 40-44 SD
578 DE LA CRUZ MICHAEL ANGELO M 40-44 SD
579 DE GUZMAN GUILLERMO M 40-44 SD
580 RAMOS JAY M 40-44 SD
581 MENDIOLA FREDERICK M 40-44 SD
582 PO CHRISTOPHER M 40-44 SD
583 VAN DE BEEK PIETER M 40-44 SD
584 ABAD JIMMY RAYMUND M 40-44 SD
585 SANTOS ERIC M 40-44 SD
586 MACEDA CHUCK M 40-44 SD
587 VILLANUEVA MARC ANTHONY M 40-44 SD
588 CARBERRY GLEN MICHAEL M 40-44 SD
589 ERMAC WARREN M 40-44 SD
590 ANCHETA MONDERO EMMANUEL M 40-44 SD
591 DATINGUINOO AMOR M 40-44 SD
592 HOSEGAWA KEITA M 40-44 SD
593 CELESTIAL RONNIE M 40-44 SD
594 MACALINTAL JOJO M 40-44 SD
595 SAN AGUSTIN JERICSON M 40-44 SD
596 USON MARIO Jr. M 40-44 SD
597 MUNOZ JOSE PAUL M 40-44 SD
598 SIBAYAN ANTHONY PATRICK M 40-44 SD
599 OCAMPO RAFAEL M 40-44 SD
600 RAYOS DEL SOL AUSTIN M 40-44 SD
601 LAGMAY FEDELOR WILSON M 40-44 SD
602 MARANON GREGORY M 40-44 SD
603 BAUTISTA RESS M 40-49 SD
604 CUERPO ANTHONY M 40-44 SD
605 AVERION LITO M 40-44 SD
606 LU ANTONIO M 40-44 SD
607 GINEZ RONALD ALLAN M 40-44 SD
608 WANG ERIC M 40-44 SD
609 ALMENDRAL DAVID M 40-44 SD
610 CANIZA JOSE ANTONIO M 45-49 SD
611 DAVIS CHAD M 45-49 SD
612 PANGILINAN JOHN RAYMUND M 45-49 SD
613 CARINGAL RON M 45-49 SD
614 ARKONCEL VICTOR MIGUEL M 45-49 SD
615 DORR JURGEN M 45-49 SD
616 CHANG-MO KANG M 45-49 SD
617 ZAPANTA DANNY M 45-49 SD
618 EIJANSANTOS JESSE PHILIP M 45-49 SD
619 SANTOS JERRY M 45-49 SD
620 LAZARO DENNIS M 45-49 SD
621 MANGULABNAN LUIS ANTONIO M 45-49 SD
622 VILLANUEVA JOHN DARIUS M 45-49 SD Yellow Cab – Tri Clark B
623 SY JEREMY M 45-49 SD
624 JABANES JOVENCIO M 45-49 SD
625 BALANDRA DANNY M 45-49 SD Herbalife Niteworks
626 JARIN PETER M 45-49 SD
627 GO TIAN EMERSON M 45-49 SD
628 SOBERANO JUN M 45-49 SD
629 CUISON JOSEPH FERROUS M 45-49 SD
630 ATIENZA KIM M 45-49 SD
631 SILAYAN JAY M 45-49 SD Super Sante
632 MANLANGIT RAUL M 45-49 SD
633 CHIONGBIAN WILLIAM II M 45-49 SD
634 LEATHER JAMIE M 45-49 SD
635 LORENZO RJ M 45-49 SD
636 PERTIERRA EDUARDO M 45-49 SD Team Puedeng Podium:
637 BOURCIER LAURENT M 45-49 SD
638 DELA SERNA MANUEL M 45-49 SD
639 SUMICAD SIEGFRED M 45-49 SD
640 ANTONIO DENNIS M 45-49 SD
641 CASTILLO GERRY M 45-49 SD
642 KIM YONG BEOM M 45-49 SD
643 ALTURA ALBERT M 45-49 SD
644 ALMOND LARRY DOUGLAS M 45-49 SD
645 HONRADE RONALD M 45-49 SD TriMac Hizon’s
646 YU SORIANO M 45-49 SD
647 MESINA CARLO M 45-49 SD
648 GOHOC TIM M 45-49 SD
649 RICHMOND DAVID M 45-49 SD
650 GABRIANA RONNIE M 45-49 SD
651 ALON-ALON ABELARDO M 45-49 SD Herbalife Formula One
652 PEREZ MARIO ALBERT M 45-49 SD
653 GO BOBBY M 45-49 SD
654 GONZALEZ MICHAEL ANTONIO M 45-49 SD
655 CO MIKE M 45-49 SD
656 COMPRA ARTURO M 45-49 SD
657 CAPINPIN EMMANUEL Jr. M 45-49 SD
658 FAJARDO ANTONINO M 45-49 SD
659 YABUT EDWIN M 45-49 SD
660 OCAMPO LORENZO M 45-49 SD
661 GONZALEZ ENRIQUE M 45-49 SD
662 BANZON GREG M 45-49 SD
663 PAJARILLO JOEVIC M 45-49 SD
664 LEE KOK KEE M 45-49 SD
665 CARAGAY MIKE M 50-54 SD
666 LACSON FRANK M 50-54 SD Herbalife Formula One
667 ABESAMIS MAXIMILLAN M 50-54 SD
668 STROEM RUNE M 50-54 SD
669 CHEN ALEX M 50-54 SD
670 WELSH ANTHONY M 50-54 SD
671 NOMBRES CHITO M 50-54 SD
672 IFURUNG ARTHUR M 50-54 SD Yellow Cab – Tri Clark B
673 MAQUERA PETER M 50-54 SD Super Sante
674 VIZMONTE LUIS ARNEL M 50-54 SD
675 FRANCISCO EDUARDO M 50-54 SD
676 BALDONADO DANILO M 50-54 SD
677 THOMAS NICK M 50-54 SD Team Cream Silk:
678 BANGAYAN MICHAEL M 50-54 SD
679 GENEROSO CHITO M 50-54 SD Super Sante
680 BERGARA ERIC M 50-54 SD
681 KANAI TATSUYA M 50-54 SD
682 KUHNE THOMAS M 50-54 SD
683 YDIA DEMOSTHENES M 50-54 SD
684 CARPIO BENEDICTO M 50-54 SD
685 RYNN PHILIP M 50-54 SD
686 NAVASERO HECTOR THOMAS M 50-54 SD
687 TAN FRANCISCO Jr. M 55-59 SD
688 LIU CHON KAI M 55-59 SD
689 RULFF JENOE M 55-59 SD
690 MENESES ALDEN M 55-59 SD Super Sante
691 GUETA JOSEF M 55-59 SD
692 SANTOS ALFREDO M 55-59 SD
693 THIANG KEK POH, JASON M 55-59 SD
694 BOCK HANS M 60 & O SD
695 ENGRACIA ARTEMIO Jr. M 60 & O SD TriMac By G Salon
696 RIVERA ERNESTO M 60 & O SD
697 KUNIMOTO KILLY M 60 & O SD
698 BREWER PAUL KEVIN M 60 & O SD
699 RAWLINGSON PAUL M 60 & O SD
700 ARVESU BENEDICTO M 60 & O SD
701 BALABA BRIGILIO M 60 & O SD
702 NICDAO NICANOR M 60 & O SD
703 DE VERA CHRISTIANNE NOELLE W 18-19 SD
704 ADORNA MA. CLAIRE W 18-24 SD Yellow Cab – Tri Clark A
705 TIMMAN JULLA W 18-24 SD Green Monsters
706 NATIVIDAD ERIKA JOY W 18-24 SD
707 KILGROE KIMBERLY W 18-24 SD
708 STO. DOMINGO KRISKA W 18-24 SD
709 LIMJOCO GICA W 25-29 SD
710 FULE KESHIA W 25-29 SD
711 BANZON LYLLIAN GRACE W 25-29 SD Racing Barleys
712 PASCUAL KAREN KATE W 25-29 SD
713 QUE PRINCESS W 25-29 SD
714 LU JONA CHRISTEL W 25-29 SD
715 CABRERA RASHELL W 25-29 SD
716 TORRES MONICA W 25-29 SD Herbalife Formula One
717 CRUZ RIA CARMELA W 25-29 SD
718 ALBADER WADHA AFAR W 25-29 SD
719 DE GUZMAN NOELLE FRANCES W 30-34 SD
720 ALIX MARICARL W 30-34 SD Team Ankle Ted:
721 MUNOZ TIN W 30-34 SD
722 SANCHEZ CHERRY W 30-34 SD
723 GONZALEZ ALESSANDRA W 30-34 SD
724 LAPID ANAIS W 30-34 SD
725 DAYA GRACIELLE W 30-34 SD
726 TAYAG DENISE W 30-34 SD Yellow Cab – Tri Clark B
727 PAREDES LAARNI W 30-34 SD
728 FORGIE KAIGHT W 30-34 SD
729 MORADOS CHARIBELLE W 30-34 SD
730 MALIGAYA GRACE W 30-34 SD
731 CHUA CHIN W 35-39 SD
732 ABANTAO DWAN W 35-39 SD
733 DEQUINA JOSETTE W 35-39 SD
734 CARPO FRANCHESCA W 35-39 SD
735 BACSAL MARINELLA W 35-39 SD
736 DI CAPRIO ALISA W 35-39 SD
737 DELA CRUZ ANNA W 35-39 SD
738 ALBAROTE LEZETTE W 35-39 SD Herbalife Niteworks
739 SEGUNDERA MICHELLE W 35-39 SD
740 COLENDRINO YVONNE W 35-39 SD
741 RELF CARLY W 35-39 SD
742 ANTOLIN JOY REGINALD W 35-39 SD Herbalife Niteworks
743 FERRERIA VICTORIA W 35-39 SD
744 MAPUA ANNA W 40-44 SD
745 RAMOY GRACE W 40-44 SD TriMac By G Salon
746 LORENZO CAROL MARIE W 40-44 SD
747 BICALDO GRACE W 40-44 SD
748 ELLIS DORAY W 40-44 SD
749 ENDAYA VANJ W 40-44 SD
750 MENDOZA IVY W 40-44 SD TriMac Hizon’s
751 HUFANA CECILLE W 40-44 SD
752 LEATHER LYKA W 40-44 SD
753 LAUD REGINA VICTORIA W 40-44 SD
754 TANGAN RIZZIELLE W 40-44 SD
755 KAREN LUI SHUK HAN W 40-44 SD
756 DAVIS NATASHA W 40-44 SD
757 MEDALLA YVETTE W 40-44 SD
758 RESPECKI ANGELA W 40-44 SD
759 SIONGCO DEDET W 40-44 SD
760 FERRER-MISA HAZEL W 40-44 SD
761 GO MYLA W 40-44 SD
762 MAYUGA RIO W 40-44 SD
763 ROCA ROWENA W 40-44 SD Super Sante
764 LU CANDY W 40-44 SD
765 POWELL MARIELA MARTINEZ W 45-49 SD Team Puedeng Podium:
766 THOMAS GEM PADILLA W 45-49 SD Team Cream Silk:
767 ANDAYA ELAINE W 45-49 SD
768 CAYETANO PIA W 45-49 SD
769 OEY ELISABETH W 45-49 SD
770 HITALIA CELMA W 45-49 SD
771 JOSON ROSALINA W 45-49 SD
772 ABANA CHARIT W 45-49 SD
773 GABRIANA ELMA W 45-49 SD
774 RULFF THERESA W 55-59 SD
775 ABAD MIRASOL W SD
776 TABARANZA HANS KRIS M All Male Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 2
777 MAGDAYO JULIUS M Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 2
778 CORTEY ERNIE M Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 2
779 BUETA BERNARD MARK M All Male Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 1
780 PAGTALUNAN RAFAEL M Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 1
781 FRONDA ART THOMAS M Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 1
782 GENABE MARIA CATHLYN W All Female Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 3
783 GALANG CELIAMOR W Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 3
784 SALES ROSELYN W Relay MERALCO-Smart Lightspeed team 3
785 DE LEON MEG W All Female Relay Secondwind
786 YAPSON MELODY W Relay Secondwind
787 MACAINAG THEA W Relay Secondwind
788 ICASAS VIC M Mixed Relay Hit & Run
789 OSORIO RIA W Relay Hit & Run
790 BUENA JINGLE W Relay Hit & Run
791 TIANGCO CZARINA W Mixed Relay Team Isabela
792 DY FRANCIS FAUSTINO M Relay Team Isabela
793 ALBANO ANTONIO M Relay Team Isabela
794 PASCUAL JAVIER M All Male Relay Team Isabela
795 PASCUAL JIMMY M Relay Team Isabela
796 PASCUAL NIKKO M Relay Team Isabela
797 ILAGAN MARIA CARMINA W Swim Relay
798 BALUYOT MARY JANE W Bike Relay
799 BADILLO ANGELITO GEROMO M Run Relay
800 JAVIER JOANNE KRISLETH W All Female Relay PLDT SME Nation
801 BADILLA MA. NHEEKEE W Relay PLDT SME Nation
802 TECSON ESTHER GRACE W Relay PLDT SME Nation
803 O’CONNOR DAVID M All Male Relay BSM Veterans
804 TAYLOR BRIAN M Relay BSM Veterans
805 BEAMISH PAUL M Relay BSM Veterans
806 REYES GINO RICCARDO M Mixed Relay Gino’s Team
807 KALAW JOAN KRIZIA W Relay Gino’s Team
808 CABAHUG FRANCES ISABEL W Mixed Relay JnJ Supply Chain Team 1
809 BARTOLATA KEIV EDMAR M Relay JnJ Supply Chain Team 1
810 ROQUE JOSELITO M Relay JnJ Supply Chain Team 1
811 DELA CRUZ CRISTOBAL M Mixed Relay JnJ Supply Chain Team 2
812 CUBAR ELOIDA W Relay JnJ Supply Chain Team 2
813 ORNEDO KATHLEEN JOY W Relay JnJ Supply Chain Team 2
814 GERMAN RONALD ALLAN M Mixed Relay JnJ Supply Chain Team 3
815 LEE NIKKI W Relay JnJ Supply Chain Team 3
816 MAGPANTAY MARIA THERESA W Relay JnJ Supply Chain Team 3
817 ATAY GODFREY M Mixed Relay JnJ Supply Chain Team 4
818 DELA CRUZ RANDY M Relay JnJ Supply Chain Team 4
819 BALBASTRO JASMIN W Relay JnJ Supply Chain Team 4
820 RAMOS BOY M Mixed Relay JnJ Supply Chain Team 5
821 APACIBLE MARIVIC W Relay JnJ Supply Chain Team 5
822 RAMOS JOYCE W Relay JnJ Supply Chain Team 5
823 UY KEN M All Male Relay Speedo
824 RILI JOHNDALE JOSHUA M Relay Speedo
825 MORALEJO TRISTAN JOHN M Relay Speedo
826 BUHAIN JERIC M All Male Relay Dua Team
827 PEDREGOSA CARLO M Relay Dua Team
828 JAVIER ROBENO M Relay Dua Team
829 MALABANAN RODEL ACIP 1
830 DANNY ACIP 1
831 C/O ACIP ACIP 1
832 C/O ACIP ACIP 2
833 C/O ACIP ACIP 2
834 C/O ACIP ACIP 2
Day 3
835 ABA ARNEL M TRI-2 Para Tri PHI
836 Mohd Sabki Bin Arifin M TRI-4 Para Tri MAS
837 DUCAY SIXTO M TRI-4 Para Tri PHI
838 MENDOZA LINO M TRI-4 Para Tri PHI
839 Jun Ha Lee M TRI-5 Para Tri KOR
840 ARELLANA ANDY M Para Tri PHI
841 Faquan Bai M Mixed Relay CHN
842 Lin Chen M Mixed Relay CHN
843 Dan Fan W Mixed Relay CHN
844 Dan Wang W Mixed Relay CHN
845 Liwei Sun M Mixed Relay CHN
846 Yiming Zhang M Mixed Relay CHN
847 Lingxi Xin W Mixed Relay CHN
848 Mengying Zhong W Mixed Relay CHN
849 Zhihang Jiang M Mixed Relay CHN
850 Zhou Fang M Mixed Relay CHN
851 Yi Wang W Mixed Relay CHN
852 Yi Zhang W Mixed Relay CHN
853 Kejun Shi M Mixed Relay CHN
854 Xunyu Bai M Mixed Relay CHN
855 Junfang Yu W Mixed Relay CHN
856 Xiaoting Ma W Mixed Relay CHN
857 Hirokatsu Tayama M Mixed Relay JPN
858 Ryosuke Yamamoto M Mixed Relay JPN
859 Yuichi Hosoda M Mixed Relay JPN
860 Mariko Adachi W Mixed Relay JPN
861 Yuka Sato W Mixed Relay JPN
862 Jumpei Furuya M Mixed Relay JPN
863 Kohei Tsubaki M Mixed Relay JPN
864 Karin Chibana W Mixed Relay JPN
865 Kei Fukuda W Mixed Relay JPN
866 Makoto Odakura M Mixed Relay JPN
867 Tatsuki Endo M Mixed Relay JPN
868 Nao Yamamoto W Mixed Relay JPN
869 Shoko Fuchigami W Mixed Relay JPN
870 Mao-Yung Yang M Mixed Relay TPE
871 Shen-Yen Hsieh M Mixed Relay TPE
872 Chien Wei Chen W Mixed Relay TPE
873 Tu Yu Ting W Mixed Relay TPE
874 Yi-Hui Liu W Mixed Relay TPE
875 Cheng Tai Wu M Mixed Relay TPE
876 Chon Yen Lee M Mixed Relay TPE
877 Chien Wei Chen W Mixed Relay TPE
878 MANGROBANG KIM W Mixed Relay PHI
879 ECHAUZ MAGALI W Mixed Relay PHI
880 HUELGAS NIKKO M Mixed Relay PHI
881 SAIM JONARD M Mixed Relay PHI
882 Eijansantos Kevin Lyndonn Mixed Relay PHI
883 Macalalad Edward Mixed Relay PHI
884 Fornea Pauline Mixed Relay PHI
885 KILGROE KIMBERLY Mixed Relay PHI
886 Mixed Relay HKG
887 Mixed Relay HKG
888 Mixed Relay HKG
889 Mixed Relay HKG
890 Mixed Relay HKG
891 Mixed Relay HKG
892 Mixed Relay HKG
893 Mixed Relay HKG
894 Mixed Relay HKG
895 Mixed Relay HKG
896 Mixed Relay HKG
897 Mixed Relay HKG
898 JAFAR AL ALI M ELITE SD

Comments

comments


Tags
Show More

admin

A triathlete making a comeback and a true blue Scorpio. That sums it up quite nicely :)

Leave a Reply

Back to top button
Close